Mavitrans
Uluslararası Nakliyat A.Ş.

Taşımacılık sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla 60 adet tenteli, optima, mega ve maxima özmal araçları ile karayolu taşımacılığı organizatörlüğü yapmaktadır. Firmamız, Türkiye Avrupa arasında karşılıklı olarak komple, parsiyel, grupaj ve ADR sınıfı yük taşımalarını CMR Sigorta Teminatı kapsamında yapmakta olup, Avrupadaki güçlü acenta ağı ile ara taşıma ve son depolama hizmetleri vermektedir.

Mavitrans sektördeki deneyimleri ve alanında uzman olan kadrosuyla kaliteli, dürüst hizmet anlaşından ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis vermeye devam etmektedir. Firmamızın kendine ait ihracat deposu ve İstanbul Gümrüklerine bağlı anlaşmalı antrepoları bulunmakta olup, kendi bünyesinde gümrükleme ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Mavitrans, L-2 Yetki Belgesine sahip olup, üstün teknolojili Euro 6 normlarındaki araçlarını Satellite (uydu takip) sistemi ile takip etmektedir.

Tüm araçlarımız tehlikeli madde taşıma (ADR) tertibatlıdır.

Mavitrans, 2001 yılında taşımacılık sektöründe markasını tescillemiştir.

MaviTrans

Misyon & Vizyon


MaviTrans

Misyonumuz

Deneyimli kadrosu, güçlü altyapısı, değerli iş ortakları ve profesyonel hizmet anlayışıyla; zamanında, sağlıklı ve kaliteli hizmetler sunmak.

MaviTrans

Vizyonumuz

Kendisini sürekli geliştirip fark yaratarak ülkesine ve iş ortaklarına değer katan, sektöründe standartları belirleyen, kaliteyi ve güveni temsil eden lider marka olmak.

D E Ğ E R L E R İ M İ Z

Güvenilir Olmak

Şirketimiz, güven kazanmayı diğer tüm kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir.

Çevreye Duyarlılık

Mavi Trans olarak tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Bireye ve Topluma Saygı

İş süreçlerimizin her aşamasında çalışanlarımızın, pay sahiplerimizin, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına değer verir, inanç ve görüşlerine saygı duyarız.

Profesyonel Hizmet

Deneyimli Kadromuz ve Güçlü Şirket Yapımız ile Hizmetinizdeyiz.